Klubu priateľov predčasniatok - členstvo

Klubu priateľov predčasniatok - členstvo

Malíček má otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko.

Či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko, narodili ste sa predčasne, ste zdravotník, chcete sa k nám pridať ako podporovateľ či dobrovoľník alebo vám je táto téma blízka a chcete byť súčasťou našej rodiny. Všetci sú vítaní.

Ako členov nášho Klubu vás budeme aj prostredníctvom newslettru informovať o našich podujatiach, aktivitách a budete môcť využívať výhody, ktoré pre členov Klubu poskytujú naši partneri.

Členom Klubu priateľov predčasniatok sa môžete stať vyplnením online prihlášky a úhradou členského poplatku 10 eur ročne. Poplatok platí na kalendárny rok - Váš príspevok môžete poslať na naše malíčkovské číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 2186 2077. Do poznámky prosím uveďte heslo CLENSKE.

Odoslaním prihlášky sa dobrovoľne prihlasujete do občianskeho združenia malíček. Zároveň vyhlasujete, že ste bol /bola oboznámený/á so Stanovami občianskeho združenia malíček,súhlasíte s nimi a budete dodržiavať z nich vyplývajúce členské povinnosti.

Ste si vedový/á, že z občianskeho združenia malíček môžete na základe slobodného uváženia kedykoľvek vystúpiť. Uhradené členské pre daný kalendárny rok je nevratné.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.