Staňte sa našim členom

Staňte sa našim členom

Priateľstvo je láska bez krídel...

Hovorí sa, že priatelia sú ako rodina, ktorú si vyberáme sami. Radosti sa spoločným prežívaním zdvojnásobujú a bremeno starosti sa stáva polovičným. A preto sme tu pre vás aj my - podávame pomocnú ruku v ťažkých chvíľach, tešíme sa s vami z každého malého či väčšieho pokroku a pomáhame vytvárať podmienky, ktoré zlepšujú dni, týždne či mesiace po predčasnom príchode na svet tých najmenších.

Malíček pre každého

Naše OZ malíček je rodičovská organizácia združujúca rodiny a priateľov predčasne narodených detí. Máme otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko: či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko, sami ste sa narodili predčasne, predčasne narodené bábätko má niekto z vašej rodiny, blízkych a vy ste mu zároveň oporou, ste zdravotník/-čka alebo sa k nám chcete pridať ako podporovateľ/-ka či dobrovoľník/-čka. Alebo vám je táto téma jednoducho blízka a chcete byť súčasťou našej purpurovej rodiny. Všetci ste v nej srdečne vítaní.

Buďte stále “v obraze”

Ako jedných z nás, členov našej rodičovskej organizácie, vás budeme pravidelne aj prostredníctvom nášho newslettera informovať o našich podujatiach, aktivitách, ale aj o novinkách, ktorými pomáhame vytvárať lepší štart do života predčasne narodeným deťom a ich rodinám a získate tiež prístup k cenným informáciám prostredníctvom edukatívnych rozhovorov s odborníkmi z oblasti zdravotníctva. Taktiež budete môcť využívať výhody, ktoré pre malíčkovské rodiny poskytujú naši partneri, ale zároveň sa budete môcť spolupodieľať na napredovaní či napĺňaní našich cieľov a vízií vlastnými skúsenosťami, námetmi či pripomienkami.

Ako na to?

Jednými z nás sa môžete stať vyplnením online prihlášky a úhradou členského poplatku 10 eur ročne. Ten sa platí raz ročne a platí na celý daný kalendárny rok - váš príspevok môžete poslať na naše malíčkovské číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 2186 2077. Do poznámky prosím uveďte heslo CLENSKE.

Základné pravidlá

Odoslaním prihlášky sa dobrovoľne prihlasujete za člena našej rodičovskej organizácie OZ malíček. Zároveň vyhlasujete, že ste bol/bola oboznámený/á s oficiálnymi Stanovami OZ malíček, súhlasíte s nimi a budete dodržiavať z nich vyplývajúce členské povinnosti. Ste si vedomý/á, že z občianskeho združenia malíček môžete na základe slobodného uváženia kedykoľvek vystúpiť. Uhradené členské pre daný kalendárny rok je nevratné.

Ďakujeme! Nie ste v tom sami.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.