Malíček

Vstúpte do klubu priateľov predčasniatok

Vstúpte do klubu priateľov predčasniatok

Naše OZ malíček je rodičovská organizácia združujúca rodiny a priateľov predčasne narodených detí. Máme otvorenú náruč pre každého, kto má k téme predčasných pôrodov blízko: či už ste rodičia, ktorým sa narodilo predčasniatko alebo ste sa sami narodili predčasne. Či ste zdravotník alebo sa k nám chcete pridať ako podporovateľ či dobrovoľník. Alebo vám je táto téma jednoducho blízka a chcete byť súčasťou našej rodiny. Všetci sú vítaní.

Ako členov nášho Klubu priateľov predčasniatok vás budeme aj prostredníctvom nášho newslettera informovať o našich podujatiach a aktivitách. Taktiež budete môcť využívať výhody, ktoré pre členov klubu poskytujú naši partneri.

Členom Klubu priateľov predčasniatok sa môžete stať vyplnením online prihlášky a úhradou členského poplatku 10 eur ročne. Poplatok platí na kalendárny rok - váš príspevok môžete poslať na naše malíčkovské číslo účtu: SK04 1100 0000 0029 2186 2077. Do poznámky prosím uveďte heslo CLENSKE.

Odoslaním prihlášky sa dobrovoľne prihlasujete za člena našej rodičovskej organizácie OZ malíček. Zároveň vyhlasujete, že ste bol/bola oboznámený/á s oficiálnymi Stanovami OZ malíček, súhlasíte s nimi a budete dodržiavať z nich vyplývajúce členské povinnosti. Ste si vedomý/á, že z občianskeho združenia malíček môžete na základe slobodného uváženia kedykoľvek vystúpiť. Uhradené členské pre daný kalendárny rok je nevratné.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.