Venované Eme

Venované Eme

Kniha Venované Eme je skutočným príbehom predčasného pôrodu jej autorky Daniely Samekovej. V roku 2012 sa jej narodila dcéra Emka akútnou sekciou s mierami 950g a 35 cm. Autorka v knižnom príbehu popisuje, aké útrapy prežili a pocity, ktoré pri tom zažívala. Príbeh so šťastným koncom chce byť nádejou pre maminy a celkovo pre všetkých rodičov predčasniatok, že napriek ťažkému štartu do života, sa všetko môže na dobré obrátiť.

Kniha bola prvý krát vydaná v spolupráci s našim OZ malíček v roku 2014 a výťažok z jej vtedajšieho predaja bol venovaný Perinatologickému centru v Bratislave. V roku 2020 urobila autorka v spolupráci s našim združením a s prispením sponzorov druhé vydanie knihy, tentokrát vo vyššom náklade, aby bolo možné podporiť všetky Perinatologické centrá na Slovensku. Výtlačky putovali do Nových Zámkov, Martina, Banskej Bystrice, Prešova a Košíc.

Ak máte aj Vy záujem o knihu Venované Eme , môžete si ju zaobstarať priamo prostredníctvom OZ malíček. Stačí len napísať na email venovaneeme@gmail.com .

Tento projekt sa realizuje za podpory spoločnosti Pampers.

Používaním stránok prevádzkovaných na malicek.sk/ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.